1/4

Örme Yatak Yüzü

texte
texte
texte
texte
texte

Örme üretim hattımız iplik hazırlama, örme, boyama, terbiye ve kalite kontrol kısımlarımızdan oluşmaktadır. Geniş bir yelpazede sunduğumuz örme kumaşlarımız jakarlı double Jersey, spacer, havlu örgü gibi çeşitli yapı ve kompozisyonlarda üretilmektedir.

Dokuma Yatak Yüzü

texte
texte

Dokuma üretimi hattımız atkı ve çözgü hazırlama, dokuma, boyama, kaplama, terbiye ve kalite kontrol kısımlarından oluşmaktadır. Geniş bir yelpazede sunduğumuz jakarlı ve düz dokuma kumaşlarımız çeşitli yapı ve kompozisyonlarda üretilmektedir. Kumaşlarımız polyester, poliproplien, polyamid, viskoz, pamuk, bambu, organik pamuk, Tencel(r), Modal(r), ve Trevira CS(r) gibi yüksek kalitede doğal veya sentetik ipliklerden dokunmaktadır.

texte

Özel Üretim

texte
texte
texte
texte
texte
texte

Üretim hattımız atkı ve çözgü hazırlama, dokuma, terbiye ve kalite kontrol kısımlarımızdan oluşmaktadır. Geniş bir yelpazede sunduğumuz jakarlı dokumalı kumaşlarımız çeşitli yapı ve kompozisyonlarda üretilmektedir. Kumaşlarımız polyester, polipropilen, viskoz ve pamuk gibi yüksek kalitede doğal veya sentetik ipliklerden üretilmektedir.

KIRAYTEKS YATAK YÜZÜ

texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte

Örme ve dokuma üretim hattımız iplik hazırlama, örme, dokuma, boyama, terbiye ve kalite kontrol kısımlarımızdan oluşmaktadır. Geniş bir yelpazede sunduğumuz kumaşlarımız jakarlı, düz, double Jersey, spacer, havlu örgü gibi çeşitli yapı ve kompozisyonlarda üretilmektedir. 

  • © 2017 Kırayteks. Design by bir2üç
gönder