anasayfa-hakkımızda

KIRAYTEKS

KIRAYTEKS KİMDİR

Biz Kimiz? Kırayteks, 20 yılı aşkın süredir, ev tekstiline yönelik jakarlı ve düz kumaş üretimini devam ettirmekte olan şirketimiz yeni teknolojilere yapılan ve halen devam etmekte olan yatırımları neticesinde 2001 yılından itibaren teknik tekstil alanında da iç ve dış pazara hizmet vermektedir.

Ürün çeşitlerimiz sayısız desen, çeşit ve kompozisyonda stor perdelik, yatak yüzü kumaşı ve teknik tekstil kumaşlarını içermektedir. Stor perdelik kumaşlarımız evler, ofisler, oteller ve kamu binaları için çok geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Yaratıcı, dekoratif ve işlevsel güneş koruma çözümleri teknik tekstil bölümümüzün ana hattını oluşturmaktadır. Bunun yanında yatak endüstrisi için sunduğumuz kumaşların çeşitliliği ve uluslararası kabul edilmiş yatak yüzü kumaşı standartlarına olan bağlılığımız bizi bölgemizdeki üst kalitedeki üreticilerin arasına yerleştirmiştir.

Kumaş kalitelerimiz polyester, polipropilen, polyamid, pamuk, keten, viskoz veya bu elyafların harmanından oluşan yüksek kalitede doğal ve sentetik ipliklerden oluşmaktadır. Ayrıca kumaşlara talebe bağlı olarak yanmazlık, antibakteriyel, ışık ve ısıya karşı dayanıklılık gibi özellikler kazandırılmakta, çok çeşitli iyileştirilmeler yapılmaktadır. En son teknoloji ürünü olan kumaş terbiye hattımız sayesinde ürünlerimize birinci sınıf güvenlik ve sağlık işlemlerini uygulayabilmekteyiz.

Sürekli iyileştirme politikası izleyen Kırayteksin yeni teknoloji ve modern üretim tesislerine yaptığı yatırımlar ile en iyi kalite ürünleri üreterek müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır. 10 milyon m2nin üzerinde olan üretim kapasitemiz ile aynı anda iç pazara ürün sunarken Avrupa, Amerika, Rusya, Ortadoğu ve Avustralyaya ihracatlarımız hızla devam etmektedir.

  • hepsi
  • fabrika
  • ofisler
  • genel